تاريخچه

شرکت ستاره آرتام درخشان در تاریخ 1387/02/10 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید و موضوع فعالیت آن خرید و واردات و تولید و صادرات انواع اقلام ساختمانی و ملات های ساختمان بوده است.
لذا این شرکت با هدف تولید انواع چسب ها و ملات های ساختمانی و به منظور دستیابی به بهترین کیفیت و استاندارد و روش های تولید و توزیع و شناخت نقاط قوت و ضعف ملات ها خصوصا چسب کاشی و سرامیک نسبت به انعقاد قرارداد نمایندگی و واردات از شرکت چسب اپرا واقع در کشور ایتالیا، مشروط به بررسی بازار و سپس تولید در کشور ایران با مشارکت و فرمولاسیون شرکت مذکور برای بازارهای خاورمیانه نمود، لذا واردات از شرکت مذکور با روندی مناسب و تحت کنترل برای بررسی کیفی محصولات شرکت اپرا از یک طرف و جمع آوری نقطه نظرات مشتریان و شناخت محصولات، بازار و  مصرف کنندگان از سوی دیگر آغاز گردید.
این روند طی قریب حداقل یک دهه به طول انجامید و در این اثنا شرکت نسبت به خرید محل کارخانه و اخذ مجوزهای مربوطه و ساخت ساختمان اداری و تولیدی کارخانه اقدام نمود. ضمنا در طول این ایام بررسی جامعی برای خرید ماشین آلات از کشورهای آلمان، ایتالیا، فنلاند، چین، هندوستان و ترکیه صورت گرفت و پس از بررسی کامل روشهای تولید و تکنولوژی های مربوط کشور ایتالیا به لحاظ به روز بودن و شهرت جهانی و سوابق تخصصی در ماشین آلات شرکت های معروف جهانی از یک سو و معرفی شرکت مشارکت کننده در ساخت و تولید محصولات در ایران از سوی دیگر انتخاب گردید. لذا با انعقاد قرارداد و خرید ماشین آلات متاسفانه انتقال ماشین آلات به ایران به لحاظ مسائل مختلفی مقداری زمان بر گردید، لیکن با یاری خداوند موضوع با مساعدت وزارت صنایع ایران و منابع اروپایی حل و فصل و به ایران حمل گردید.
امید می رود در طی سال 1400 شرکت مقداری از واردات را تحت دانش فنی و لیسانس شرکت تولید کننده اصلی (اپرا ایتالیا) در ایران تولید نماید.

اسکرول به بالا