درباره ما

شرکت ستاره آرتام درخشان نماینده انحصاری محصولات برند اپرا در ایران بوده و از سال 1388 در زمینه واردات محصولات این برند ساختمانی با رویکرد و هدف تولید مشترک فعالیت خود را آغاز نموده است، طی سالهای اخیر با فراز و نشیب های فراوان از جمله تحریم ها و مشکلات سیاسی موثر در روابط اقتصادی این هدف با سرعتی کم اما مصمم به راه خود ادامه داده و اینک به روزشمار خود جهت بهره برداری نزدیک می گردد.
با یک برند داخلی و سپس برند ایتالیایی لیکن با مشارکت و سرمایه گذاری مشترک انتخاب همکار و شریک ایتالیایی، انتخاب و خرید تکنولوژی دانش فنی، نصب و راه اندازی ماشین آلات که متاسفانه به لحاظ محدودیت ها و تحریم ها تاکنون و قریب به هفت سال به طول انجامیده است و امیدواریم در سال 1400مطابق همه استانداردهای ایران و اروپا قادر به تولید محصولات در داخل ایران شویم.
در تمامی این مراحل مهم ترین اصل و هدف تولید محصولاتی مطابق با استاندارد ایران و ایتالیا که در خور شخصیت مصرف کنندگان ایرانی بوده و زمینه سازی جهت رشد کیفی محصولات رقبای داخلی باشد بوده است و در این میان همکاری و تلاشی همراه با پرسنلی تماما جوان، خلاق و پر انرژی و صبور به منظور توسعه کیفیت محصول و حمایت از اشتغال زایی و اعتماد به نسل جوان با شعار کارکنانی شایسته + سازمانی متعالی = عملکردی کامل می باشد.
اینک برند داخلی دینوکل و برند ایتالیایی اپرا (اپرا فعلا تولید ایتالیا) حاصل زحمات این گروه تجاری در دراز مدت و با بهترین کیفیت در بخش متریال ساختمانی ناگفته های فراوانی دارد. از جمله اینکه با یک بار اطمینان در خرید و مصرف محصولات، شما نیز به همراهان ما افزوده خواهید شد.
لازم به ذکر است شرکت هنوز در مرحله نصب و ساخت می باشد و به محض راه اندازی تصویر و توضیحات محصولات در بخش تولیدات معرفی خواهد شد. لذا فعلا محصولات داخلی آماده فروش نبوده و فعلا محصولات وارداتی اپرا ایتالیا در صورت موجودی قابل ارائه می باشند.

اسکرول به بالا